My Google+ -7D0716B8F9F40BC2098AF84118A8FEA7 למרות הכעס- תפעל באפן אסטרטגי
המרכז לתכנון עסקי                               
                           050-9375123

הצגת הודעה בפורום סטארט אפ ויזמות
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: eyalcochva

למרות הכעס- תפעל באפן אסטרטגי   

מאת:  הנייה    May 21, 2015  ||  18:47

היי, קודם כל סופר מבינה את התסכול.
אני במקרה כזה הייתי מתאפקת (זה קשה מאוד, נכון) ולא חושפת את העובדה שאני יודעת על כך. זה היה מאפשר לי להקליט את השיחה עמו בשלב שהוא עוד לא בוחל במילים ומודה בכל. כעת הוא כבר מוכן וחושש מאפשרות של הקלטה כך שסביר להניח שהוא ישקול את צעדיו לפני שישיב לך במייל שחושף אותו.

מה שכן, אם הוא עדיין לא יודע שאתה הולך לתבוע אותו אז אני במקומך הייתי מהנהנת בחיוב לכל מה שהוא מציע (באופן אמין) רק על מנת שהוא יודה מילולית במעשים שלו.

סביר להניח שאחרי שאנשים מבינים שהולכים לתבוע אותם הם כבר לא יעלו את העניין על הכתב (אלא אם כן הם סתומים) ולרוב תקבל מהם רק תשובות דיפלומטיות- מרגע שהם יודעים שהם מתועדים מאוד קשה לצבור עדות כמו הקלטה או כמו מייל שמוכיח משהו. לכן אל תחשוף את הקלפים שלך- זה רק יגרום לך נזק כי אז לא תהיה לך אפשרות לצבור עדויות.

אחרי שתצבור עדות מוקלטת שלו תלך לשותף שלו ותגרום לו לבגוד בבן דוד שלך (תוציא פנקס צ''קים ותשאל אותו אם הוא מוכן לקבל ממך כסף כדי לעזור לך ותנסה להתחבב עליו ולא לגרום לו להיות נגדך) ותקליט את זה.
את שתי ההקלטות האלה תעלה ליוטיוב ותשלח את זה לכל אחד בנפרד ותגיד להם שבכל שעה יש עוד צפייה ועד שהם לא יתנו לך 50% של מניות ניהול (חוזה בכתב שיש בו שתי שורות שאומרות את זה שהם חתומים עליו) אז הסרטון הזה ישאר שם ושכל יום אתה הולך לשלוח אותו למשקיע אחר.

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
גנבו לי את הסטארט אפ!!   osherosher
  Aug 25, 2014 | 23:29
• 
יש מה לעשות לא במישור המשפטי   eyalcochva
  Sep 03, 2014 | 17:54
• 
למרות הכעס- תפעל באפן אסטרטגי   הנייה   > את/ה נמצא כאן
  May 21, 2015 | 18:47
°